Chasing a Unicorn czyli jednorożca złap!

Ja swojego jednorożca złapałam jakiś czas temu, składa się z kopyt, ogona, grzywy i rogu :) To jest, chciałam powiedzieć, że z dwóch buteleczek - bazy korygującej w kolorze złamanej bieli, takiej lekko żelkowej i topu z  wyjątkowo delikatnymi drobinkami holo. Efekt jest bardzo miękki i lekki, moim zdaniem wygląda prześlicznie. Zapraszam na szybki rzut oka na Colors by Llarowe Chasing a Unicorn.
Swatch Colors by Llarowe Chasing a Unicorn

Swatch Colors by Llarowe Chasing a Unicorn

Krótkie porównanie ze zwykłą bielą okraszoną topem B. a Star z Colour Alike (którego osobiście nie lubię, ma dość grube drobinki). Napatoczył się też w porównaniu lakier Bow Purity, który jest całkiem inny i w dodatku solarny, pokażę go kiedyś, kiedy będą szanse na piękne słońce (w przyszłe lato?). Inne holotopy są bardziej srebrne i mają drobinki holo jakby bardziej gęste, jest ich więcej w porównaniu do Jednorożca. Jeśli ktoś nie lubi delikatesów - nie dla niego Jednorożec, efekt holo jest bardzo, bardzo stonowany, aczkolwiek tęcza potrafi się znienacka pokazać.

Comparison Colors by Llarowe Chasing a Unicorn
Czytaj dalej »

Kamyk z BPS

Witajcie,
Dziś krótko i na temat :) Jakiś czas temu zachciało mi się sprawdzić, jak to jest z większymi, odstającymi ozdobami na paznokciach. Postanowiłam wypróbować "kamyczek" z efektem kociego oka. Jako osoba nie używająca hybryd, żeli itd, tylko tradycyjnego lakieru, bardzo szybko wybiłam sobie z głowy takie ozdoby - odpadał mi nawet przy myciu naczyń, wciśnięty w trzy warstwy topu :( Nawet zdjęć nie zdążyłam zrobić - maluję paznokcie wieczorem, a rano kamyków musiałam szukać w pościeli.

Czytaj dalej »
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 MatMaja Nails - Blog o paznokciach , Blogger