MALUJEMY RAZEM


Dla czystej radości z malowania paznokci. Bez wygranych i przegranych - Akcja Malujemy Razem. Żeby skupić się na pasji malowania paznokci, bez konkursów, bez ograniczeń, tak po prostu.
Just for fun of painting the nails. With no winners nor losers - the action "Malujemy Razem" (Let's Paint Together). To focus our attention on our passion for painting the nails without the challenges, without the limits, just like that.
Pomalujcie w podobny sposób w dwie, lub więcej osób swoje paznokcie według swojego gustu - na gładko, w ciapki, paski, z naklejkami, stemplami, farbkami czy jak lubicie i pokażcie dumnie na swoich blogach. Jak "mani swap", ale ze świeżym, a nie odgrzewanym zdobieniem.
Dla chętnych zamieszczam uśmiechnięty baner akcji. Jeżeli macie ochotę, przyłączcie się i publikujcie swoje posty. Możecie wklejać linki do tej akcji w komentarzu do tego posta, żeby szerzyć radość i pasję malowania paznokci. Możecie umieścić banerek dumnie na swoim blogu, w swoim poście, lub możecie go nie umieszczać. Możecie wszystko. Byleby tylko dawało Wam to radość.
Just paint your nails in an agreed way with another person(s) just as you like - plain polish, dots, stripes, with decals, stamps, acrilics or whatever and show proudly on your blogs. Just like "mani swap" but with new nailart, not the existing.
For those who want I prepared the smiley banner for the action. If you just feel like - join and publish your posts. You may paste the links to your action posts in the comments to this post, to spread the joy and passion for nail polishing. You may put the banner on your blog or in your post, or you may not put it anywhere :) You can do anything. Just as long as it makes fun.
Uśmiechnięte banerki (wybierz jakiś, albo zrób sobie własny!)
Smiling banners (choose one or make your own!)
      

1. Madeleinails&MatMaja:2. Orientalmeat&MatMaja


3. Madzia M.&Paulina Sadkowska
4. KasiaPL&Kropka

6 komentarzy:

 1. Wypatrzyłam tą akcję u Pauliny i Magdy - świetny pomysł :) Z chęcią dołączę, jak tylko pokończę projekty (mam w tej chwili 4;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiu, będzie mi niezmiernie miło. Zajrzałam do ciebie na blog, a tam same cudeńka! Dlaczego ja go wcześniej nie znałam? Podziwiam za wszelkie projekty, w jakich bierzesz udział, tworzysz małe dzieła sztuki!

   Usuń
 2. o bardzo fajna inicjatywa i chętnie wezmę w niej udział :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł.. Szkoda, że u mnie tyle zobowiązań do zrobienia i z terminowością kiepsko, bo bym się przyłączyła.. Dawno nie brałam w żadnym projekcie udziału..

  A tak swoją drogą to jak się dogadujecie jak mani ma wyglądać?? Tak opisowo mówicie sobie o kolorach, ewentualnych konkretnych wzorach z płytek etc?? Ciekawa jestem.. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogę opowiedzieć na własnym przykładzie - mniej więcej omawiamy, co lubimy, wybieramy lakiery, konkretny wzór stempla - a resztę zarówno z Magdą, jak i z Karoliną pozostawiłyśmy niedomówione, żeby mogły powstać własne interpretacje :) A wyszło całkiem podobnie.
   Magda z Pauliną też nie do końca się umawiały i też im wyszło podobnie.
   A już Kasia z Zosią to miały niemal identyczne paznokcie :)

   Usuń
 4. O chętnie bym dołączyła ;) Na przykład z Tobą :p

  OdpowiedzUsuń

******************************************************************************
Bardzo dziękuję Wam, że jesteście i że komentujecie.
* Linki - traktuję jak spam * Obs za obs - NIE, dziękuję
******************************************************************************
Thank you for visiting me and for every new comment.
* Links - I treat them as spam * Follow for follow - NO, thanks!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 MatMaja Nails - Blog o paznokciach , Blogger