Tulipany na Projekt Kwiaty

Drugi tydzień wyzwania Projekt Kwiaty u Red Rouge.
The second week of the flower Red Rouge challange.
Czytaj dalej »

Ombre #OMD2Nails - 19

OMD2 dzień 19. Temat: Ombre. Wyjątkowo prosty mani, urozmaicony kropeczką na każdym palcu. Monochromatyczny. Miałam tylko cztery kolory do stworzenia ombre, piąty trzeba było zmieszać. Bardzo przyjemne zestawienie.
Czytaj dalej »

Pawie piórka #OMD2Nails - 22

 

Dzisiaj krótko - już dwa dni noszę się z zamiarem pokazania pawich piórek, ale ostatnio jestem tak zabiegana, że zdjęcia mogłam zrobić tylko wieczorem w sztucznym świetle :( Nie oddają nawet połowy uroku, ale mani uległ uszkodzeniu i lepszych zdjęć już nie będzie.  Kolejne dni wyzwania OMD2Nails czekają.
Czytaj dalej »

Mohito anyone? Mint #OMD2Nails day 1

 
Lepiej późno niż później, czyli wracam do pierwszego dnia wyzwania OMD2Nails. Kolor miętowy uwielbiam, od początku chciałam coś takiego zmalować, tylko nie wiedziałam na co się zdecydować. Biały Golden Rose, stemple odbite miętowym holo CA, na kciuku i małym mięta z MO Apple Pie seria pachnąca zielone jabłuszko.
Czytaj dalej »

Good old duochrome #omd2nails – 6

Odrobina starego dobrego duochromu jeszcze nikomu nie zaszkodziła!
A little bit of good old duochrome hasn't yet kill anyone!
 
Czytaj dalej »

Projekt Kwiaty 1. Róża


 
Dołączam do super projektu u Red Rouge o tematyce iście wiosenno-letniej - Kwiaty. Tematem na pierwszy tydzień jest róża. A ja mam wielki problem, bo nie wiem, na które róże się zdecydować, zatem pokażę obydwa zdobienia.

Hi,
I am joining the Flowers project by Red Rouge with the lovely Springy- Summery theme. The first week is about rose. And I was in trouble, as I could not decide which nailart to show... So I did both of them!
Czytaj dalej »

Test amli z Pole Henny
Witam,
Jakiś czas temu pani Ula poszukiwała chętnych do sprawdzenia ziół hinduskich od nowego dostawcy, zanim wprowadzi je do sprzedaży.
Ponieważ wcześniejsze zioła, które miałam przyjemność używać były bez zarzutu, a zakupy z Pole Henny zawsze były prowadzone wzorowo, zgłosiłam się z ciekawością.
Do testowania otrzymałam indygo oraz amlę.
W tej notce skupimy się na amli.
Czytaj dalej »

Test indygo z Pole Henny

Witam, 
Jakiś czas temu pani Ula poszukiwała chętnych do przetestowania ziół hinduskich od nowego dostawcy, zanim wprowadzi je do sprzedaży.
Ponieważ wcześniejsze zioła zakupione od Pole Henny były bez zarzutu, a zakupy z Pole Henny zawsze były prowadzone wzorowo, zgłosiłam się z ciekawością.

Czytaj dalej »

Bamberka na Niebieskich Migdałach #OMD2nails - 7 holographic

Witam serdecznie.
To mój pierwszy raz, pierwsza notka i mam nadzieję, że wszelkie niedociągniecia i niedoróbki zostaną wybaczone, a ja stanę się w krótkim czasie profesjonalistką pełną gębą. A jeśli nie, to trudno :) Chciałabym pokazać moje pierwsze stemplowanie na paznokciach, które jako tako nadaje się do pokazania.
 Welcome everybody,
This is my first time, first post and I hope that all imperfections will be forgiven and that after a short time I'll become a real perfectionist. If not, well it's just one of those things :)
I would like to show my first nail stamping attempt good enough to be shared.


Czytaj dalej »
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 MatMaja Nails - Blog o paznokciach , Blogger