Pawie piórka #OMD2Nails - 22

 

Dzisiaj krótko - już dwa dni noszę się z zamiarem pokazania pawich piórek, ale ostatnio jestem tak zabiegana, że zdjęcia mogłam zrobić tylko wieczorem w sztucznym świetle :( Nie oddają nawet połowy uroku, ale mani uległ uszkodzeniu i lepszych zdjęć już nie będzie.  Kolejne dni wyzwania OMD2Nails czekają.
Today short message - for over two days I've been trying to show the peacock's feathers, but my days have been so packed and busy lately, that pics were only possible in the artificial light in the night :( On the photos you cannot see the beauty of the mani, but today I spoiled the mani so new pics are no longer possible. The next days of the OMD2Nails Challange are waiting!
 
Użyłam leśnej zieleni Colour Alike 501 Do Jasnej Choinki (również do stempli), w tle złote holo bez nazwy o numerku 515 z Colour Alike. Pozostałe kolory to przypadkowe lakiery, które wpadły mi w rekę przy wypełnianiu pawich oczek. Zieleń występuje solo, bez topu, a wystemplowane paznokcie pokryłam holo topem B. a Star Colour Alike. Wiem, dużo holo. I mnóstwo Colour Alike, ale mają fantastyczne lakiery, które kocham! Płytka Moyou London Pro 03. 

I used the forest green holo from Colour Alike 501 Do Jasnej Choinki (also for stamping) and the gold base is Colour Alike 515 which has no name yet. Other colors used are random polishes used to fill out the centers of the feathers. Green is without top coat, stamped nails covered with Colour Alike B. a Star holo top. Yep, lots of holo. And lots of Colour Alike - but their polishes are simply awesome and I love them! The plate is the Moyou London Pro 03.
 
edit: pics from mobile:14 komentarzy:

 1. No i narobiłaś mi ochoty na ten stempel... a już od tak dawna się na niego czaję i zawsze jest coś innego, np. tulipany :-P
  Szkoda, że nie zrobiłaś zbliżeń paznokci z pawimi piórami. Natomiast bez problemu widzę, że kolory w normalnym świetne były/są niesamowite. Bardzo podoba mi się to zdobienie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Były jeszcze fotki na kalkulatorze, może jakiś palec tam się pokazał ;) zerknę i dorzucę w razie czego...
  Wbijaj do mnie, to sobie wystempelkujesz piórka z mojej płytki :) tylko to nie jest XL.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znaczy ten wzór mam, tylko zawsze coś innego przychodzi mi zmalować i tak się ,,mijamy" :-P Natomiast następnym razem gdy zjadę do Łodzi (teraz to będzie trudno wykonalne czasowo) tak czy inaczej możemy się zgadać :-)

   Usuń
 3. podoba mi się ten wzór, muszę w końcu kupić nowe płytki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy powód jest dobry, żeby kupić nowe płytki :D

   Usuń
 4. Looks beautiful, even in the artificial lighting :)

  OdpowiedzUsuń
 5. :D Dziękuję za przemiły komentarz na moim blogu :D obejrzałam cuda które tworzysz i przyznaję, że jestem pod wrażeniem :D Śliczne pazurki - zestawienie kolorów i wykonanie, bardzo mi się podoba :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale naprawdę tak myślę! I bardzo dziękuję :)

   Usuń
 6. "Do jasnej choinki" jest świetny ;)

  OdpowiedzUsuń

******************************************************************************
Bardzo dziękuję Wam, że jesteście i że komentujecie.
* Linki - traktuję jak spam * Obs za obs - NIE, dziękuję
******************************************************************************
Thank you for visiting me and for every new comment.
* Links - I treat them as spam * Follow for follow - NO, thanks!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 MatMaja Nails - Blog o paznokciach , Blogger